SPECJALIZUJEMY SIĘ W MECHANICE
SAMOCHODOWEJ
posiadamy 20 letnie doświadczenie!

nasze usługi

  • mechanika
  • diagnostyka komputerowa
  • elektromechanika
  • wulkanizacja opon
  • klimatyzacja
  • wymiana oleju
  • komputerowa geometria kół

umów się na przegląd

zadzwoń:
81 825 03 84

Dynamiczna Wymiana oleju w skrzyniach automatycznych/DSG

Za pomocą urządzenia ATF EXTRA Magneti Marelli nasz przeszkolony mechanik jest w stanie dokonać profesjonalnej wymiany oleju w każdym pojeździe wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów ! Na miejscu posiadamy szeroką gamę olejów. Odpowiedni olej o specyfikacji dla danego modelu dobieramy przed wymianą.

Nasza firma zainwestowała w pełni zautomatyzowane urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych. Nasza kadra mechaników została przeszkolona przez producenta urządzenia, co pozwala na profesjonalną obsługę skrzyń automatycznych.

ATF Extra jest automatycznym urządzeniem do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych. Można nim podać płyn do płukania skrzyni a następnie po oczyszczeniu wymienić cały olej znajdujący się w skrzyni i zastąpić go nowym. Całkowita wymiana oleju jest możliwa jedynie urządzeniami do dynamicznej obsługi automatycznych skrzyń biegów. Zwykła wymiana oleju to tylko częsciowa wymiana oleju w skrzyniach automatycznych.

 ATF Extra umożliwia profesjonalną wymianę oleju w skrzyniach automatycznych

- opróżnienie skrzyni biegów ze zużytego oleju,

- wypłukanie jej odpowiednim preparatem,

- wymianę oleju podczas pracy skrzyni biegów (wymiana dynamiczna), dzięki czemu olej zostanie wymieniony również w całej magistrali olejowej: pompie, konwerterze, chłodnicy z przewodami itd.,

- napełnienie świeżym olejem do zalecanego przez producenta poziomu.

Urządzenie jest również w stanie obsługiwać skrzynie DSG.

Większość producentów aut zaleca obecnie wymianę oleju i czyszczenie skrzyni automatycznej co 50.000-60.000 km. Niektórzy producenci twierdzą, że skrzynia jest bezobsługowa - oleju nie wymieniamy, co wiąże się ze skróceniem bezawaryjności skrzyni biegów. Zalecamy wymieniać olej aby przedłużyć bezproblemową eksploatację.

Sprawdzaj nasze promocje na facebook'u Autoryzowany przedstawiciel
Lublin, Kraśnik, serwis samochodowy, mechanika samochodowa, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja Kraśnik, wymiana oleju, geometria kół, elektromechanika